Юридичний семінар з підвищення кваліфікації у місті Київ 13 квітня 2019 року на тему: «ІПОТЕКА ТА КРЕДИТ: Нова судова практика Верховного Суду та алгоритми захисту прав клієнта»

Семінар відбувся 13 квітня 2019 року 

на тему: 

«ІПОТЕКА ТА КРЕДИТ:

Нова судова практика Верховного Суду

та алгоритми захисту прав клієнта»


 Спікери заходу:

Посікіра Роман Романович –                     керуючий Адвокатського бюро Романа Посікіри, адвокат, автор посібника «Іпотека: практичний порадник для юриста»;

Порайко Андрій Миколайович –                партнер юридичної фірми EVERLEGAL, адвокат, кандидат наук з державного управління.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 


Питання, які розглянемо:

  1. Новації законодавства та судової практики у кредитних та іпотечних спорах. Закон про відновлення кредитування та Кодекс з питань банкрутства.
  2. Визначення розміру заборгованості за кредитом. Строк кредитування: початок перебігу та значення для нарахування процентів і неустойки. Зменшення неустойки. Нарахування процентів за кредитом, згідно статей 536 та 625 ЦК. Інфляційні витрати. Валюта стягнення та виконання. Алгоритм захисту позичальника у карткових кредитах.
  3. Позовна давність в кредитних та іпотечних відносинах. Початок перебігу. переривання та поновлення позовної давності. Позовна давність за основним та додатковими зобов’язаннями.
  4. Позасудові способи звернення стягнення на предмет іпотеки: стратегії нападу та захисту, підводні камені та типові помилки.

4.1. Виконавчий напис нотаріуса: підстави для скасування; докази безспірності боргу; давність заборгованості; виконавчі написи на кредитних договорах).

4.2. Реєстрація права власності на предмет іпотеки за іпотекодержателем: виконання вимог Порядку реєстрації; підвідомчість та підсудність спорів, забезпечення позову, склад учасників і зміст позовних вимог; докази і доказування; правові наслідки завершення позасудового врегулювання.

4.3. Продаж предмета іпотеки від імені іпотекодержателя: оформлення вимоги іпотекодержателя та дотримання порядку звернення стягнення; проведення оцінки; визнання недійсним договору купівлі продажу.

  1. Поширення норм закону про мораторій на судовий та позасудовий способи звернення стягнення на предмет іпотеки: правові висновки Верховного Суду. Кодекс з питань банкрутства: вигода для боржника чи кредитора.
  2. Тенденції судової практики в справах про припинення іпотеки.
  3. Тенденції судової практики в справах щодо недійсності іпотечного договору.
  4. Факторинг і уступка права вимоги за кредитним та іпотечним договором. Факторинг і відступлення права вимоги за кредитним та іпотечним договором: розмежування понять; нефінансова установа як набувач права вимоги; використання договору комісії при відступленні права; оскарження договорів; придбання активів проблемних банків.

 

Семінар відбудеться:

13 квітня 2019  року

м. Київ вул. Ушинського, 40

Бізнес центр «Dominion Business Park»

Посилання на місце проведення – http://dominionbusinessclub.com.ua

 

* Залишились питання? Пишіть або телефонуйте:

м. Київ тел. (044) 332-72-73

моб. Life+38063-431-08-99

моб. MTC +38066-038-46-47

моб. Київстар +38067-813-19-98

електронна пошта:   vnsconsult.lviv@gmail.com

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВІЕНЕС КОНСАЛТ”

ЄДРПОУ 39455211

р/р26009053822264

Банк ПАТ “ПРИВАТБАНК” м. Львів

МФО 325321

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *